İhalemvar | Kişisel İhale Platformu, firmalar ile müşterileri, "en uygun fiyata, en iyi hizmet" amacıyla buluşturan sosyal bir platform ve firmalar için eşsiz bir sektör rehberidir.

İhale Sahipleri İçin:

1) İhale Aç: İhtiyacına Yönelik Fiyat Teklifleri Almak için, İhale Formu'nu Doldurarak Kendi İhaleni Tamamen Ücretsiz Olarak Oluştur.

2) Teklifleri Topla: İlgili Sektörden İhalene Teklifleri Topla ve Sadece Sana Özel Takip Kodunla Gelişmeleri Her An İzle.

3) Kazananı Belirle: Firmalar Hakkında Yapılan Yorumları, Referans İşlerini, Verdikleri Teklifleri Karşılaştır ve Sonunda Bir Kazanan Belirle.

4) İhtiyacını Karşıla: Kazanan Firma Gelip İhtiyacını Karşılasın Sana da Tadını Çıkarmak Kalsın.

5) Veya Firma Sayfalarını İncele ve İhale Açmaya Gerek Kalmadan İstediğin Firmanın Sayfası Üzerinden, İhtiyacına Özel Fiyat Teklifi İste

Freelancer Çalışanlar ve Firmalar İçin:

1) Firma Sayfanı Oluştur: Firmana Ait Belirtmek İstediğin Özelliklerle, Sana Özel Firma Sayfanı Oluştur.

2) Sektöründe Açılan İhalelere Teklif Ver: Faaliyet Gösterdiğin Sektördeki İhtiyaç Taleplerini İncele ve İstediğin İhaleye Fiyat Teklifi Ver.

3) İletişime Geç: Eğer Teklifin Beğenilir ve Kazanan Sen Olursan, İhale Sahibinin Bilgileri Sana Gelsin. İletişime Geç ve İşi Onayla.

4) Kazancını Katla: İhale Sahibinin İhtiyacını Karşıla. O Mutlu Olsun, Sen Kazancını Katla!

5) İhalemvar Üzerinden Pek Çok Haber Kaynağını Takip Et

6) Firma Sayfan Aracılığıyla Firmanın Tanıtımını Yap

7) Müşteriler Sadece Senden Fiyat Teklifi İstediğinde Beklemeden İş Al

8) İhalemvar Firma Ana Sayfasından Serbest Piyasa Döviz Kurları ve Artan Azalan Hisse Senetlerini Anlık Olarak Takip Et

Çünkü İhalemvar | Kişisel İhale Platformu, Belirlediğiniz Süre İçerisinde İhtiyacınıza Uygun En Ucuz Fiyat ve En Güvenilir Hizmeti Ayağınıza Getiren Kişisel Bir İhale Platformudur.

 

İhalemvar'da İhale Açıp İhtiyacınıza Yönelik Fiyat Teklifleri Toplamak veya Firmalardan Fiyat Teklifi İstemek Tamamen Ücretsizdir. Detaylı bilgi için https://www.ihalemvar.com/blogs/3 adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İhalemvar'da Var Olan İhalelere Teklif Verebilmek İçin Herhangi Bir Ek Ücret Talep Edilmemektedir. Ancak Bu Özelliği Yalnızca İhalemvar Premium Üyeleri Kullanabilmektedir.

Firma Sayfası; Sektörünüzün, Hizmet sağladığınız illerin, Firmanız Hakkında Yapılan Yorumların, Yaptığınız Referans İşlerin ve İçeriği Tamamen Sizin Tarafınızdan Oluşturulabilen Firma Paylaşımlarınızın Bulunduğu Bir Sayfadır. Ayrıca Bu Sayfa Aracılığıyla Firmanızla Çalışmak İsteyen Müşterileriniz Sizinle Doğrudan İletişime Geçebilir ve İhtiyacına Yönelik Fiyat Teklifi İsteyebilir. Bu Sayfanın Herkes Tarafından Görüntülenebilir Olması İçin İhalemvar Premium Kullanıcısı Olmanız Gerekmektedir. 

 

Firma Girişi Yaptıktan Sonra Firma Hesabım Kısmından Yeni İhale Aç Diyerek Firmanıza Ait İhalenizi Oluşturabilir ve İhtiyacınıza Yönelik Fiyat Teklifleri Toplayabilirsiniz.

 

Takip Kodu; Açmış Olduğunuz Bir İhaleye Verilen veya Bir Firmadan Özel Olarak Talep Etmiş Olduğunuz Fiyat Tekliflerini Güncel Olarak Takip Etmeniz ve Kazananı Belirlemeniz İçin Verilen Bir Koddur. Takip Kodu Sayesinde Hizmet Veren Değil, Yalnızca Hizmet Veren Tüm Kullanıcılarımız Üye Olmaya Gerek Kalmadan İhalemvar Üzerinden İhtiyaçlarını Karşılayabilirler.

İhalenizin Kazananını Belirledikten Sonra, 24 Saat İçerisinde Kazanan Firmayı Değiştirebilirsiniz.

 

İhale Açanların İletişim Bilgileri Sadece Kazanan Olarak Belirledikleri Firma ile Paylaşılır. Bilgileriniz Diğer Üçüncü Şahıs ve Partilerle Kesinlikle Paylaşılmaz.

 

Tanımlamış Olduğunuz Kredi Kartı Bilgileri Türkiye İş Bankası A.Ş. Tarafından Sağlanan Merchant Safe Sistemi Aracılığıyla Alınmaktadır. Merchant Safe Sistemi Sayesinde, İhalemvar Dahil Kimse Kart Numaralarınıza Erişemez. Bu Nedenle, İhalemvar'da Kredi Kartı Kullanmak Tamamen Güvenlidir.

Bir İhaleye Teklif Veremiyorsanız Bunun Tek Sebebi Bir İhalemvar Premium Kullanıcı Olmamanızdandır. Eğer Bir İhalemvar Premium Kullanıcısı Olmanıza Rağmen Teklif Veremiyorsanız Lütfen Aşağıda Yer Alan Yardım Kutusunu Kullanarak Bizimle İletişime Geçiniz.

 

Daha Önceden Teklif Vermiş Olduğunuz Bir İhaleye Yeniden Teklif Verirseniz, En Son Verdiğiniz Teklif Miktarı ve İçeriği Geçerli Olacaktır. Önceki Teklifiniz Geçerliliğini Yitirecektir ve İhale Sahibi Tarafından Görüntülenmeyecektir.

 

Bir Firmayı Kazanan Olarak Belirledikten Sonra, 24 Saat İçerisinde Firma Sizinle İletişime Geçecektir.

 

Böyle Bir Durumun Yaşanması Durumunda Lütfen Önemsiz, Spam veya Junk Posta Kutularınızı Kontrol Ediniz. Eğer Problem Sürüyorsa Yardım Kısmından Bizimle İletişime Geçiniz.

 

Web Sitemizin Çeşitli Sayfalarında Bulunan, Yardım Kutucukları Aracığıyla Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 


Yardım (Tüm soru, öneri ve görüşleriniz için, bize buradan ulaşabilirsiniz):